Návštěva v kamenné prodejně AirsoftGuns

Dlouho jsme váhali, zdali máme podniknout poměrně náročnou a dlouhou cestu do nově otevřené kamenné prodejny AirsoftGuns v Ústí nad Orlicí, která se pro mnohé z nás stala klíčovým odběrným místem pro naše kvéry a kam také zasíláme naše "miláčky" dotunit a přetunit, případně jim naordinovat správnou medicínu, když moc kašlají.

Nakonec moji výzvu akceptoval z našeho týmu Kobra a od slov již nebylo daleko ke skutkům.

Vypravili jsme se tedy ve čtvrtek 7.6.2012 v ranních hodinách na trať. Počasí nám přálo a atmosféra byla báječná. Kolem poledne jsme konečně dorazili na místo určení. Tedy ne hned, protože jsem si zafixoval původní adresu prodejny v Nádražní ulici. V omylu nás ještě celkem brzy utvrdila jedna starší madam, která možná o bouchačkách věděla víc než lecjaký sofťák.

Načepovali jsme krmivo do našeho vozu a hned druhý pokus byl úspěšný. Navigátorem byl tentokráte na dálku Pršivoda, který mi nadiktoval správnou adresu.

Tak toto je nové domoviště Ústeckoorlických sofťáků, kde se před objektem odehrávají ostré testy softových zbraní. Místo mezi dvěma řadami garáží jsme hned poznali z uveřejněných videí testů zbraní majiteli prodejny AirsoftGuns. Tento palpost se nachází vlevo za zaparkovaným autem.

 

Nově otevřená prodejna AirsoftGuns v Družstevní ulici

Vcelku nenápadný baráček, mimo souvislou zástavbu, by asi nikdo netipoval jako poměrně rozsáhlou galerii zbrojního arzenálu. Třeba se také dočká ústředního loga na čelním štítu.

Ačkoliv jsme se řádně předem ohlásili, šéfové měli ve smluvenou dobu mimořádné a neodkladné jednání. Celou situaci však zachránil zbývající personál, který se nás vcelku srdečně ujal. Vyměnil jsem si s nimi spoustu názorů / například skutečný náhled na snipery v airsoftu / a vyslechl jsem si i dobré a neocenitelné rady a některé novinky v upgrade. Kobra zatím nablikal pár snímků z prodejny a krom jiného zachytil i tuto zajímavou vitrinu, kde by slintali především majitelé podvěsných granátometů.

 

Docela solidní sortiment plynových granátků

/ ... a Pršivoda je pořád nechce, ach jo ! /

Celkem shrnuto, podtrženo, dobrý výlet a stálo to za to po všech stránkách. Tak zase někdy u reportu, tentokráte z nějaké výživné akce. Na závěr ještě malá ukázka z nainstalované stěny Japonské firmy Marui.

 

Krátké a dlouhé automatické kvéry, skvost, že ? :-)


- Eagle

Předchozí článek:
Následující článek:


Komentář

Komentáře jsou uzavřeny