Akce Orasín 10.9.2011

Tak po delší odmlce je tu minireportáž z další akce. Ne, že bychom zaháleli, ale všechny předchozí akce se nesly v podobném duchu, takže jsem nechtěl moc unavovat.

Tentokráte náš tým, oslabený o pár jedinců, zejména vynikající samopalníky Krylowa s Falkem, byl doplněný o pár zdatných borců z Kadaně. Proti nám se postavila skvělá parta Chomutováků, takže nás nakonec bylo šest na šest. 

 Tak to je kompletní sestava. Pršivoda měl zaseklou samospoušť,  tak zůstal za "očkem"  

Najeli jsme na známe místo do lesíka v Orasíně. Není to velký prostor, ale konfigurace terénu je velmi příznivá a řežba ve vysokém lese je akcí přímo na tělo. Zvolili jsme metodu soustředěného útoku a bylo to ono. 

Postup našich misí byl nekompromisní

Chomutováci však nebyli žádní nováčci a kladli tuhý odpor, takže to nakonec bylo vcelku vyrovnaný a naše menší palebná převaha byla dobře vykrytá.

Jednotlivé akce byly pěkně dynamické a vyřazení jedinci se na mrtvolišti moc dlouho nezdržovali. Řežba probíhala skoro čtyři hodiny a myslím, že byla  hodně zdařilá.

Určité rozladění projevil pouze nasazený sniper, který byl poměrně často vyčápnut a tvrdě pykal za své přesuny.

Ty vole, zase ....

Pršivoda se svým "máslostrojem " pálil jako o život, což bylo zřejmé ze specifického zvuku na pravém křídle. Zkrátka souhra i bez radiostanic byla téměř dokonalá a pochutnali jsme si.

Eagle opět v zápalu boje ztratil krycí špunty z pažby svého kvéru, takže tam příště nejspíš vrazí špunt z vany.

Špunt nešpunt, hlavně, že je pohoda

Ale ani tyto drobné defekty nás neodradí od dalších akcí s partičkami dobrých sofťáků.

Chomutovský Dan svolává další "mazec"

- Eagle

Předchozí článek:
Následující článek:


Komentáře jsou uzavřeny