Akce Velvěty - muničák 20.11.2010

Poslední akci v letošním roce jsme rozehráli ve Velvětech, v prostoru bývalých muničních skladů. Celkem úspěšně jsme tak zakončili letošní Airsoftovou sezónu. Počasí bylo celkem slušné a úměrné podzimnímu listopadu.

Na akci jsme pozvali týmy Lišáků ze Rtyně a Jokerův tým z Loun. Tentokráte byl náš tým hojně osedlaný krátkovlnnými vysílačkami, takže komunikace a součinnost při akci byla celkem slušná. Jokerův tým se přidal k nám a společně jsme se pustili do " nelítostných " mačů s Lišáky. Početní stavy byly celkem vyrovnané a všechny akce byly skvělé.

Mimikry našich maskáčů nyní nešlo v terénu moc uplatnit, protože podzimní počasí zrovna velkou zelení nepřekypuje. Využívala se tedy přirozená konfigurace terénu a krytí za stromy.

Hrálo se klasicky na dvě vlajky s pravidelnými odchody na mrtvoliště. Závěrečné dva mače jsme odehráli ve scénáři obrany a dobývání objektu. Ani početná převaha útočníků v prvním kole nezvládla dobytí jednoho z torz objektu bývalého muničáku a obránci i se svým odstřelovačem byli úspěšní. Odvetné druhé kolo však bylo pravým opakem a útočníci pasivní bodové skore rázem vyrovnali.

Zkrátka jsme absolvovali další  z úspěšných Airsoftových akcí v letošní sezóně se skvělými týmy. Přes zimu proběhne generální údržba zbrojního arzenálu a u některých jedinců možná i k jeho rozšíření.

Do příští sezóny se snad také trochu stabilizuje příjezdová komunikace.

- Eagle

Předchozí článek:
Následující článek:


Komentář

 1. Příjezdová komunikace je opravdu dobrá. :))

  pršivoda · 27.11.10 · #

 2. Zdravim a pozdravuju. Akce opravdu cajk… mam dotazek na ty videa a fotky :)

  P.A.T.

  PS: dnes jsme byli hrat ve snehu… paraaaada

  Jokerrr · 27.11.10 · #

 3. Na ten snih jsem koukal, nejlepsi kamuflaz je prosteradlo :). Ale bal bych se v takovy zime o zbrane

  Falco · 2.12.10 · #

Komentáře jsou uzavřeny