Akce Rokle 30.10.2010

A je to tady. Dali jsme se do podzimního mače v nelítostném Airsoftovém klání, tentokráte v Rokli u Kadaně. Jedná se pravděpodobně o poslední akci letošní sezóny, tak jsme si nic nenechali ujít a pustili se do toho pěkně s vervou.

Přesun na stanoviště

Hrálo se v malém lesíku, kde bylo možné využívat všechny dary i nástrahy lesa ,od přirozené konfigurace terénu s dobře vetknutými obrovskými kameny až po nepřehledné houští  a hromady větví. Na okraji tohoto lesíka se pyšně tyčil Pršivodův vigvam s velikou zahradou, kde jsme měli solidní zázemí.

 

A je vybaleno

Jelo se klasicky na dva týmy a na dvě protilehlá stanoviště s vlajkami. Náš tým byl skoro kompletní, takže jsme nemuseli najímat cizí žoldáky a zvládli jsme to v " domácích papučích " sami. Ostrým , ale férovým protivníkem nám tentokráte byl Jokerův team z Loun, takže opravdu nešlo o nějakou nudu. S touhle partou se hraje báječně a férově, takže jsme si užili skoro plných pět hodin. dobré zábavy a překypělého adrenalinu. Urousaný travnatý porost záhy víc či míň ušmoulal naše mundůry, ale v zápalu boje to klasicky bylo všem šumák.

Tichá smrt

Počasí vyšlo také na jedničku, byl to takový pravý podzimní den pro Airsoft jako stvořený. Hry byly vcelku vyrovnané a myslím, že nikdo neměl komplex méněcenosti / a také proč /.

Stanoviště Amíků

Pokud vyjde ještě nějaké slušné počasí a neskolí nás podzimní chřipka, zkusíme ještě jednu akci / pravděpodobně hned v listopadu / a nejspíš uzavřeme letošní mače. Takže si dobře přelakujte své kvéry a udělejte si na to pořádné volno a do batohu vezměte alespoň půl kila pohody.

 

- Eagle

Předchozí článek:
Následující článek:


Komentáře jsou uzavřeny