Proč týmová hra

Všichni airsoftoví nadšenci mi určitě dají za pravdu, že týmový systém hry, byť uvnitř jedné rozdělené skupiny na dva herní tábory, je jednoznačně přesvědčivější, než ojedinělé sólové výpady do protivníkových řad.
 
Samostatné nekoncepční akce končí většinou tragicky, zvlášť když druhá parta dobře kempuje na svém opevněném stanovišti. Tito "obránci" se potom na dotyčného odvážlivce, který konečně dorazil na jejich dostřel, rázem sesypou jako vosy na cukrátko a hned hodlají vyprazdňovat své zásobníky do jednoho cíle.
 
 
Oproti tomu týmová hra zaručuje mnohem větší šanci na úspěch celé operace. Při tomto systému se daleko častěji využívá mozek a nastolená chytrá taktika, než přepínač na zbrani trvale zapnutý v režimu "AUTO".
 
Při týmové hře daleko častěji myslíte na své spoluhráče a vzájemně si pomáháte takřka v každé situaci. Jedná se zejména o vykrytí předem vytipovaných prostorů, poskytnutí krycí palby nebo soustředěné palby do obranných linií nepřítele.
 
Nezanedbatelná tu je i stránka samotného zbrojního arzenálu. Pokud má tým ve svých řadách zkušeného odstřelovače, je dobývání soupeřových pozic o to zajímavější. Vzájemný komunikační most potom zde musí bezchybně fungovat. Nesouvislé halekání typu "kde sééš" s častou odpovědí "tadýýý" moc nedoporučuji praktikovat, neboť se hráči velmi často stanou levnou kořistí nepřítele nebo v tom lepším případě si omylem sprchou svých kuliček vzájemně "vyžehlí" uniformy.
 
 
- Eagle

Předchozí článek:
Následující článek:


Komentáře jsou uzavřeny